DACHÓWKI

Dachówka to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Dachówki łączą w sobie nowoczesną technologię, doskonale wpisując się we współczesne trendy. Dopracowane w każdym detalu gwarantują najwyższą jakość I trwałość, jednocześnie stanowiąc gwarancję prestiżu i najlepszego desingu.

Dachówka ceramiczna czy dachówka betonowa?
Sprawdź czym się różnią:

W naszej ofercie znajdziesz dachówki o różnych kształtach.
Znajdź rodzaj dachówki, który najbardziej pasuje do projektu Twojego domu.

Dachówki zakładkowe

Dachówki zakładkowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Układane są na zakładkę, czyli zachodzą na siebie w linii pionowej. Technika stworzona została z myślą o zwiększeniu szczelności pokrycia dachowego. Dachówkę wyróżnią falowany kształt, dzięki czemu dach nabiera estetycznego wyglądu.

Dachówki płaskie

Dachówka płaska prezentuje się na dachu niezwykle estetycznie. Nowoczesne i proste wzornictwo wpisuję się w współczesne trendy architektury. Stanowi szczelne i solidne pokrycie dachowe. Stosowana często na dachach dwuspadowych.

Dachówki reńskie

Dachówka reńska to popularny klasyczny kształt. Charakterystyka kształtu dachówki reńskiej może kojarzyć się z jednej strony ze ściętą dachówką holenderską, z drugiej strony wygląda na uwypukloną dachówkę płaską.

Współpracujemy z najlepszymi producentami dachówek:

Jesteś zainteresowany montażem/zakupem dachówki?

Przewiń na górę